Aktualności

Kamera DMC-10SEW z obiektywem 2 Megapikselowym

2016-01-20


DMC-10SEW

Prezentujemy kamerę IP PTZ – DMC-10SEW marki D-max z obiektywem 2 Megapikselowym.

W ofercie marki D-max znajdą Państwo kamerę IP PTZ – DMC-10SEW z przetwornikiem 1/3” Progressive Scan Panasonic CMOS. Kamera posiada wiele cech umożliwiających pełne wykorzystanie zalet zainstalowanego systemu monitoringu.

DMC-10SEW to kamera PTZ z rozdzielczością cyfrową 1920x1080 Full-HD i możliwością nagrywania 30kl/s. Kamera posiada jedno wejście i wyjście audio oraz jedno wejście i wyjście alarmowe. A także wbudowany slot kart pamięci SD/SDHC.

Kamera posiada także szereg funkcji zapewniających skuteczne monitorowanie obszaru. Wśród nich można wyróżnić m.in.: BLC, Detekcję Ruchu, WDR, tryb Dzień/Noc z promiennikami ICR czy DNR.

W urządzeniu marki D-max zainstalowano obiektyw 2 Megapikselowy, co pozwala na uchwycenie czystego obrazu o wysokiej jakości. Jakość otrzymanego obrazu pomoże w dokładnej identyfikacji osób znajdujących się w obszarze objętym monitoringiem. Możliwość mocowania obiektywu wewnątrz kamery pozwala uzyskać obraz o jednolitej ostrości w całym jej polu widzenia. Obiektyw kamery wyposażony został w 10-krotny zoom optyczny (5.1~51mm), 8-krotny zoom cyfrowy oraz 80-krotny zoom całkowity. Ostrość obrazu można ustawiać zarówno ręcznie, jak i automatycznie.

Obudowa urządzenia wykonana została z aluminium i jest koloru białego. Warto dodać, iż jest odporna na warunki atmosferyczne (IP66), co umożliwia wykorzystanie kamery w monitoringu zewnętrznym. Kamera DMC-10SEW może pracować w temperaturze -40-50˚C.

Wymiary ważącej ok. 3,5 kg kamery to: 175,6 mm (szerokość) x 168 mm (wysokość).

Zachęcamy do zapoznania się z kamerą DMC-10SEW na stronie produktu.

powrót do listy aktualności